İlk izlenim için asla ikinci bir şansın olamaz!

En iyi web siteleri ziyaretçilerinin dikkatini hızlıca çeker. Bir web sitesinde bunu sağlayamazsanız, kullanıcının sitenize bakmadan geçme ya da ilgilenmeme ihtimali çok yüksektir. Bu nedenle web siteniz hakkında  ilk izlenimler çok önemlidir. ABİ Reklam, yeni bir web sitesi hazırlarken müşterinin beklentilerine hızlı ve etkili bir şekilde ulaşmasına yardımcı olur. Kurumsal web sitesi , bir şirketin markasını oluşturmak ve müşterilerine ürünlerini tanıtıp satabilmek için kullanılabilecekleri bir numaralı araçtır. Bu yüzden web sayfanızı işlevsel, ilgi çekici ve şık tutmak önemlidir.

 

WEB SİTENİZİ DUYARLI YAPIYORUZ!

Bir web sitesi tasarlarken firmanızın kurumsal özelliklerini yansıtmak çok önemlidir. Abi’de web sitesi tasarım sürecinde verilen her karar dikkatlice düşünülür. Sonuçta, en küçük boyut bile bütündeki algıyı değiştirebilir. Renk şemaları duygusal çağrışımlar ve okunmanın ne kadar kolay olduğu bizim için çok önemli.  Bu nedenle web sitenizde kullandığınız logonuz, fotoğraflar, içerikler, metinler markanızı yansıtmalı ve firmanızın özgün hikayesini anlatmalıdır.  Web sitenizde kolaylık ve hızlı ulaşılabilir olmasını önemsiyor, sayfanın gezinti özelliklerini dikkate alıp firmanızın  özgünlüğünü  yansıtmasını sağlıyoruz.

 

BİZİ FARKLI KILAN NE?

Biz pazarlama uzmanlarıyız. Sadece web tasarımı değil, ziyaretçileri müşteriye dönüştürmek için ilgi çekici ve hazırlanmış bir site tasarlamak için çalışıyoruz. Bu uygulamalar her sektörde uygulanabilir. Sitenizi reklamcılık ve pazarlama çabalarınızın kalbi olarak görüyoruz . Görsel olarak çekici ve gezinmesi kolay olması gerekiyor. Google’ın bilgilendirici olduğunu ve sizin tarafınızdan endekslendiğini görmesi ve arama sonuçlarında görünmesi için hakkındaki bilgilerin eksiksiz olması gerekir.

ABİ Reklam Hizmetleri olarak her müşteriye özel web siteleri geliştiriyoruz, stratejik analiz ve proje planlamadan tasarım ve geliştirmeye kadar eksiksiz bir profesyonel hizmet sunuyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlayarak, yeni stratejiler belirleyerek  en iyi çözümü geliştirmek için detaylı bir üretim planı oluşturup müşterilerimizle birlikte çalışıyoruz.

 

MUTLU MÜŞTERİLER!

Her müşteri kendine özgüdür, bu yüzden müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamak, takip etmek için stratejiyi belirlemek ve en iyi çözümü geliştirmek için detaylı bir üretim planı oluşturmak için müşterilerimizle birlikte çalışıyoruz.

Her iyi markanın güçlü bir hikayesi vardır.

Şirketinize farklı değerler katar, katkı sağlar.

İlk izlenim için asla ikinci bir şansınız olmaz!

Farkında olsanız da olmasanız da, kurumsal bir kimliğiniz var.